Златіна Олександра

Златіна Олександра

Спеціаліст з продажу квартир
"Атланта" Центр Недвижимости 1-й Таировский
Одеса

Златіна Олександра

Спеціаліст з продажу квартир
"Атланта" Центр Недвижимости 1-й Таировский
Одеса
Верифікований профіль
19
Років досвіду
8
Років на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
5
Ексклюзивних об'єктів
0
Рекламна активність
0
Останній візит на сайт
2 дні тому
Швидко, легко і без нервів!

Продаж квартир (3)

  • "Атланта" Центр Недвижимости 1-й Таировский
    72 000 $
    1 000 $/м²

    Райдужний масив вул., 9а

    2 кімнати
    72 / 32 / 20 м²
    поверх 3 з 17
    2016 рік побудови
    2 дні тому
    Программы ДА! 2-комнатная квартира в ЖК Радужный. Третий этаж. Лучшая планировка в Радужном: две раздельные комнаты и кухня-студия 20 м. Ремонт из качественных материалов. Вся техника Gorenje. Мебель, техника и даже посуда входят в стоимость. Звоните уже сейчас!
    Рієлтор
  • "Атланта" Центр Недвижимости 1-й Таировский
    44 990 $
    584 $/м²

    Фонтанська дорога вул., 30/32

    ПЕРЕУСТУПКА Середній фонтан
    2 кімнати
    77 / 39 / 17 м²
    поверх 3 з 18
    2 тиж. тому
    ЖК «Співаючий Фонтан» розташований у Приморському районі, 9 ст. В. Фонтану. Ціна приємно вас здивує. Зелений парк «Юність» для прогулянок або ранкових пробіжок поруч. Щоб забезпечити мешканцям безпеку та комфорт, територія комплексу «Співаючий Фонтан» закрита від сторонніх. Море розташоване за 15 хвилин ходьби. Це облаштований пляж «Чайка» з ресторанами та СПА-комплексами для відпочинку. 2-кімнатна квартира на середньому поверсі. Простора кухня-студія 17 м² та дві великі кімнати (22 і 17 м²). Поруч знаходяться навчальні центри, дитячі садки, відділення банків, супермаркети, аптеки та інші об'єкти, необхідні місцевим жителям. Підземний паркінг.
    Рієлтор
  • "Атланта" Центр Недвижимости 1-й Таировский
    49 000 $
    942 $/м²

    Будівельна вул., 48-А

    1 кімната
    52 / 20 / 20 м²
    поверх 1 з 7
    2024 рік побудови
    2 тиж. тому
    Підходить під УСІ програми! Оформимо право власності! У продажу 1-кімнатна квартира в новому комплексі, який розташований лише за два кілометри від Одеси. Площа квартири 52 м². Двостороння. Завершують ремонт. Є можливість розтермінування. 50% перший внесок, залишок — розтермінування на 1 рік. Телефонуйте!
    Рієлтор
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код для верификации через Дію
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.

Якщо проблема залишається невирішеною, зверніться до нашої служби підтримки.
Як верифікуватись через Дію?
Верифікація Дія відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки: